Kurumsal

GÜRDAL A.Ş

2007 yılında ISPARTA'DA GÜRDAL MÜHENDİSLİK MÜŞAVİRLİK olarak kurulmuş olan firmamız 2013 yılında GÜRDAL JEOTEKNİK A.Ş. olarak faaliyetine devam etmektedir. Kadrosunu mühendisliğe gönül vermiş kendisini bu alanda yetiştirmiş deneyimli mühendislerle oluşturarak faaliyetlerini sürdürmektedir. 

GÜRDAL JEOTEKNİK A.Ş. Zemin Etüdü, Fore Kazık, Ankraj konusunda faaliyet göstermekte ve 2007 yılından günümüze kadar gelen süreçte de sürekli büyümeler kaydetmektedir. Müşteri portföyümüzü inşaat ve proje alanında faaliyet gösteren mimarlar, inşaat mühendisleri ve müteahhitlik firmaları ile kamu kurum ve kuruluşlarına ait çalışmalar oluşturmaktadır. Tüm oluşturduğumuz projelerimizde Mühendislik ilkelerine bağlı, kaliteli, sağlam, pratik, estetik, ekonomik ve depreme dayanıklı yapılar projelendirilerek inşa edilmesi temel hedeflerimizdir. 

GÜRDAL JEOTEKNİK A.Ş. günümüzün artan rekabetçi ve güçlü yönetim anlayışı içinde önemli bir yer tutan “takım ruhu” kavramını tüm firma içinde çok iyi çözümlemiş modern bir organizasyon yapısı ile hayata geçirmiştir. Böylelikle GÜRDAL JEOTEKNİK A.Ş. doğrudan tüm departmanların dâhil edildiği müşteri odaklı düşünen iyi bir takım oluşturmuştur. Isparta ve çevresinde zemin etüdü raporlarında birçok prestijli projelere imza atmış bulunmakta ve bunun haklı gururunu yaşamaktayız. Kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte şirket olarak; konut binaları, toplu konut siteleri, ticari projeleri, eğitim kurumları, spor tesisleri, turizm tesisleri, hidro elektrik santralleri, baraj projeleri gibi ana başlıklarda toplayabileceğimiz birçok projede GÜRDAL JEOTEKNİK A.Ş. imzası yer almaktadır. 

Şirketimiz bünyesinde kapasitesini karşılayacak derecede kalifiye personeli, araç parkı, makine teçhizatı ile dışa bağımlılığını asgari düzeye indirmiş kurumsal kimliğe sahip sektöründe bölgenin ileri gelen kuruluşudur.